O Deweloperze

Technobeton Sp. z o.o. istnieje od 2007 r. i jest częścią Techno Holding S.A., dynamicznie rozwijającej się firmy na Lubelszczyźnie.

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie, natomiast zakład produkcyjny znajduje się w Stężycy k/ Dęblina (woj. lubelskie, powiat rycki). Zakład produkcyjny, w pełni zautomatyzowany i skomputeryzowany powstał w 2007 roku, zaś pierwsze wyroby zostały wyprodukowane na początku roku 2008.

Jesteśmy producentem stropów prefabrykowanych na licencji francuskiej firmy SEAC GuiraudFreres, która istnieje na rynku od ponad pół wieku i jest liderem wśród producentów sprężonego betonu.

Doświadczenie, wiedza oraz innowacyjne rozwiązania gwarantują firmie czołowe miejsce wśród francuskich podmiotów z branży produkcji budowlanej. Dzięki szczególnemu podejściu do kontroli jakości produktów wytwarzanych przez naszą firmę mogło dojść do rozpoczęcia współpracy na terenie Polski między firmami SEAC i TECHNOBETON.

Ambicją pracowników i właścicieli firmy Technobeton Sp. z o.o. jest dostarczanie takich rozwiązań, które dają gwarancję optymalizacji kosztowej projektów przy zachowaniu bezkompromisowej jakości. Zapewniamy rozwiązania techniczne, termiczne, akustyczne i środowiskowe dla wszystkich typów budynków: domów, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej.

W 2015 roku rozpoczęliśmy budowę Osiedla Nowy Świat. Projekt zakłada powstanie sześciu bloków mieszkalnych.  Wykonawcą inwestycji i deweloperem jest firma Zoomtech Sp. z o.o. z Lublina, spółka córka zależna od Technobeton Sp. z o.o.

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkania wykonane według najwyższych standardów z wykorzystaniem innowacyjnej technologii strunobetonowych stropów prefabrykowanych i galanterii betonowej dostarczanej przez Technobeton Sp. z o.o.

Naszym celem jest dostarczenie takich rozwiązań, które dają gwarancję optymalizacji kosztowej realizowanych projektów przy jednoczesnym zachowaniu bezkompromisowej jakości.  Staramy się jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalizm i elastyczność w obsłudze klienta.

Biuro Sprzedaży

ul. Nowy Świat 5a/lokal usługowy
20-418, Lublin

Aneta Mazurek
Specjalista ds. Sprzedaży
kom.: +48 730 608 312

Marcin Jędrusiak
Specjalista ds. Sprzedaży
kom: +48 730 608 316

e-mail: nowyswiat@technobeton.pl

www.nowyswiat.lublin.pl
www.technobeton.pl